
▪ ︎zie hier nieuwsbericht ▪︎
De dag dat jij geboren bent, ben je het eerst geboren kindje in Wenen van het jaar 2018! En dat is super schattig, lief en leuk nieuws dat een Weens tabloid elk jaar blijkt te plaatsen op elke eerste dag van een nieuw jaar.
Hoe leuk is dat? Van harte gefeliciteerd aan jou en je mama en papa!
Dit positieve nieuws, blijkt ook gelezen te zijn door een stel randdebielen.
Dit is een type mens die zó ver heen is, en die dat ook nog even flink benadrukt, door naar jou, je mama en je papa, de meest afschuwelijke, zieke uitlatingen op het internet uit te kotsen.
Waar een weldenkend mens een heleboel variaties aan optelsommen en uitkomsten kunnen bedenken, inschatten en berekenen, kennen dit soort randdebielen maar één soort optelsom met maar één uitkomst.
Nu snap ik zelf deze som niet, dus pin me er niet op vast, maar randdebielen berekenen het ongeveer zo:
mama + hoofddoek = moslim
moslim = islam = terrorist
————————————– +
Totaal:
islam + papa, mama, baby = 3 x terrorist.
Deze randdebielen zijn ver heen en zo beschadigd, dat logisch of enigszins realistisch nadenken, laat staan enig inlevingsvermogen niet mogelijk is. Zelfs niet als je in een “ontwikkelt” land woont als Oostenrijk.
Ook Nederland kent soortgelijk type.
Nu bestaat er in Nederland voor mensen die helemaal van het padje af zijn een bekend gezegde: ‘hij/zij heeft een klap van de molen gehad’.
Nederland staat ook bekend om haar molens.
Dat kan haast geen toeval zijn!
We hebben hier ook nog eens veel wind, dus die wieken draaien ook vrij hard.
Bij jou in Oostenrijk is het ook niet bepaald ongevaarlijk.
Wat dacht je van skiën? In Oostenrijk schijnt de kans voor een ski ongeluk zo’n 0.75% te zijn…daar heb je het al!
En het jodelen gaat bij jullie toch ook kneiter hard. Wie zegt dat die decibellen, de hersencellen niet flink hebben aangetast?
Als je wat langer meedraait in deze wereld, hou je immers bijna alles voor mogelijk.
Wat ik jou toewens is dat je allereerst heel lang kind mag zijn; gezond, nieuwsgierig, vrolijk en onbevangen. En dat je in deze tijd weinig weet zal hebben van randdebielen die, in alle soorten en maten, overal op onze wereldbol rondlopen.
En ik hoop, dat je na je kinder jaren, uit zal groeien naar een oprecht, weldenkend en stabiel mens. Dat je leert je eigenwaarde niet aan te laten tasten door een stel randdebielen.
Daar word je namelijk een geestelijk gezond en gelukkig mens van.
Welkom op de wereld en veel geluk op je levenspad Asel!